interlux
f) Vysávače na vodu a prach Columbus

Vysávač Columbus SW 32 P

Nový vysávač na vodu a prach SW 32 P zaručuje vysoký výkon, pričom je dostupný za výhodnú cenu. Je vybavený 30 L nádržou na nečistoty, silným výkonným motorom, konzekventným oddelením chladného a spracovávaného vzduchu, integrovanou reguláciou výkonu vzduchu a funkciou vyfukovania. Cyklónová vložka v nádobe vysávača, ktorá neprepúšťa penu, spoľahlivo chráni sací motor pred poškodením vodou. Príslušenstvo možno uschovať priamo na vysávači. Robustné vodiace kolieska, pevná konštrukcia, jednoduchá obsluha.  

Vysávač Columbus SW 30 P

Univerzálny vysávač na vodu a prach. Dodáva sa s kompletným príslušenstvom (šírka hubice na vodu 40 cm, šírka hubice na prach 40 cm, štrbinová hubica, kruhová štetinová kefa, hadica s priemerom 38 mm a dĺžkou 2,5 m, predlžovacia rúra 2x, koleno s rukoväťou). Výkon 1100 W si poradí s každou nečistotou.

Vysávač Columbus SW 30 S

Univerzálny vysávač na vodu a prach s nerezovou nádržou. Dodáva sa s kompletným príslušenstvom (šírka hubice na vodu 40 cm, šírka hubice na prach 40 cm, štrbinová hubica, kruhová štetinová kefa, hadica s priemerom 38 mm a dĺžkou 2,5 m, predlžovacia rúra 2x, koleno s rukoväťou). Výkon 1100 W si poradí s každou nečistotou.

Vysávač Columbus SW 52 S

Univerzálny vysávač na vodu a prach. Možnosť prídavného HEPA filtra, prípadne nesenej hubice so šírkou 60 cm. Určený na veľké plochy a extrémne znečistenia. Konštrukcia pozostáva z kvalitnej ocele. Dva motory zaručujú silnejší sací výkon. Stabilný vyklápací podvozok umožňuje bezpečnú prepravu ako aj pohodlné vyprázdňovanie nádrže. K vysávaču možno pripojiť dlhú saciu hubicu pre špeciálne použitie. Dodáva sa s kompletným príslušenstvom (šírka hubice na vodu 40 cm , šírka hubice na prach 40 cm, štrbinová hubica, kruhová štetinová kefa, hadica s priemerom 38 mm a dĺžkou 2,5 m, predlžovacia rúra 2x, koleno s rukoväťou).

Vysávač Columbus SW 53 S

Univerzálny vysávač na vodu a prach určený na veľké plochy a extrémne znečistenia. Konštrukcia pozostáva z kvalitnej ocele. Tri motory zaručujú najsilnejší sací výkon. Stabilný vyklápací podvozok umožňuje bezpečnú prepravu ako aj pohodlné vyprázdňovanie nádrže. K vysávaču možno pripojiť dlhú saciu hubicu pre špeciálne použitie. Dodáva sa s kompletným príslušenstvom (šírka hubice na vodu 40 cm , šírka hubice na prach 40 cm, štrbinová hubica, kruhová štetinová kefa, hadica s priemerom 38 mm a dĺžkou 2,5 m, predlžovacia rúra 2x, koleno s rukoväťou).

 
columbus eastmop tana vermop