interlux
d) Vysávače na prach Columbus

Vysávač Columbus ST 7

Univerzálny vysávač na prach určený na každodenné použitie. K vysávaču je dodávané bohaté príslušenstvo (2 predlžovacie rúry, univerzálna hubica na koberce a podlahy, flexibilná hadica, koleno s reguláciou vzduchu, štrbinová hubica, hubica na čalúnený nábytok). Vysávač je mimoriadne tichý. S pracovným výkonom 1250 W je ideálny pre nasadenie v kanceláriách, obchodných priestoroch, hoteloch alebo reštauračných zariadeniach.

 

 

Vysávač Columbus ST 11

Univerzálny, kompaktný a výkonný vysávač ST 11 je ideálny pre nasadenie na tvrdých podlahách i kobercoch. Dizajn a konštrukcia vysávača so zníženým ťažiskom zabezpečujú jeho pevnú stabilitu a obratnosť. Vyznačuje sa vysokým plynule regulovateľným sacím výkonom, jednoduchou obsluhou, dlhou životnosťou, tichým chodom motora a praktickým prevedením. Sieťový kábel možno zmotať okolo rukoväte. Vrecko na nečistoty má objem až 11 L.

Kefový vysávač Columbus BS 361 eco

Vysávač vybavený dvomi motormi je určený na vysávanie textilných a kobercových plôch. Rotačná kefa umiestnená v dolnej časti vysávača zaručí povysávanie všetkých nečistôt. Má optimálne využitie v kanceláriách, obchodných priestoroch, chodbách, hoteloch či penziónoch. Malá hmotnosť pri veľkom pracovnom zábere garantuje ľahké zaobchádzanie, nenáročnú prácu a vysoký výkon. Obsahuje dlhú saciu rúru s vyťahovateľnou teleskopickou hadicou.

 
columbus eastmop tana vermop