interlux

O spoločnosti

MITECH SLOVAKIA s.r.o. vlastní výhradné zastúpenie pre Slovensko na import a predaj čistiacej techniky od nemeckej spoločnosti Columbus profivac GmbH so sídlom v Stuttgarte.

Predmet podnikania:

  • predaj profesionálnych čistiacich strojov značky Columbus,
  • servis čistiacich strojov Columbus,
  • predaj a distribúcia profesionálnej čistiacej chémie uznávanej svetovej značky TANA
    od výrobcu Werner & Mertz,
  • predaj upratovacích vozíkov, mopov, držiakov mopov a príslušenstva na umývanie okien 
    od výrobcov VERMOP a EASTMOP,
  • predaj studeno aj teplovodných vysokotlakových čistiacich zariadení nemeckej značky Kränzle

Naša firma vznikla v roku 1994 a v súčasnosti je jej právna forma spoločnosť s ručením obmedzeným.

Sme výhradným importérom profesionálnej čistiacej techniky značky Columbus na Slovensku. Firma Columbus so sídlom v Stuttgarte patrí k popredným výrobcom čistiacich strojov určených na každodenné priemyselné použitie. Distribúciou profesionálnej čistiacej techniky, upratovacích vozíkov, upratovacích pomôcok a čistiacej chémie sa snažíme vyhovieť požiadavkám všetkých našich zákazníkov na území celého Slovenska. Spolupracujeme s poprednými a uznávanými značkami na svetovom trhu ako sú Vermop, Tana, Eastmop a WM System, ktorých výrobné portfóliá máme vo svojej komplexnej ponuke.
Naša spoločnosť sa svojou činnosťou nesústreďuje iba na predaj a distribúciu produktov, ale aj na vzdelávanie a rozvoj v oblasti profesionálneho čistenia a upratovania. Organizovaním prednášok a školení v priestoroch našej firmy, sa snažíme zvýšiť informačný rozhľad našich zákazníkov v segmente čistenia a upratovania a tým aj ich konkurencieschopnosť na trhu. Preto sa naša pozornosť sústredí aj na zostavovanie komplexných upratovacích systémov a postupov pri čistení. Je to možnosť ako ušetriť našim zákazníkom čas, peniaze a v neposlednom rade zvýšiť ich reputáciu na trhu. Našou snahou je skultúrniť a naučiť verejnosť nepodceňovať segment upratovania.

 
columbus eastmop tana vermop