interlux
c) Jednokotúčové stroje Columbus

Jednokotúčový stroj Columbus E 400 S

Jednokotúčový stroj COLUMBUS E 400 S je dôležitá súčasť profesionálneho upratovania. Umožňuje čistenie podláh kefou alebo drhnutie padom. K dlhej životnosti stroja prispieva aj prevodový systém ozubených kolies s nízkou hlučnosťou. Pohon s trojplanétovými obežnými kolieskami rozdeľuje silu rovnomerne na 40 cm pracovnej šírky a vďaka ergonomicky formovanej vodiacej rukoväti je stroj ľahko ovládateľný na všetkých druhoch podláh.

Jednokotúčový stroj Columbus bionic

Jednokotúčový stroj COLUMBUS bionic je dôležitá súčasť profesionálneho upratovania. Umožňuje čistenie podláh kefou alebo drhnutie padom. Vďaka pracovnému záberu 43 cm a ergonomicky formovanej vodiacej rukoväti je stroj ľahko ovládateľný na všetkých druhoch podláh. Kryt motora je vyrobený z nárazu odolného materiálu, čím je zároveň chránený i nábytok a okolité predmety v miestnosti.

Jednokotúčový stroj Columbus E 500 S

Jednokotúčový stroj COLUMBUS E 500 S je dôležitá súčasť profesionálneho upratovania. Umožňuje čistenie podláh kefou alebo drhnutie padom. K dlhej životnosti stroja prispieva aj prevodový systém ozubených kolies s nízkou hlučnosťou. Pohon s trojplanétovými obežnými kolieskami rozdeľuje silu rovnomerne na 50 cm pracovnej šírky a vďaka ergonomicky formovanej vodiacej rukoväti je stroj ľahko ovládateľný na všetkých druhoch podláh.

Vysoko-otáčkový stroj Columbus HS 1601

Vysokorýchlostný jednokotúčový leštiaci stroj HS 1600 dokáže vyleštiť aj tie najodolnejšie nánosy nečistôt a výsledkom práce zostane podlaha s dokonalým leskom.

Excentrický stroj columbus X 500 S

Excentrický vibračný stroj

Excentrický stroj columbus X 500

Excentrický vibračný stroj

 
columbus eastmop tana vermop