interlux

g) Priemyselné vysávače Columbus

Priemyselný vysávač na prach Columbus IDV 13

Priemyselný vysávač na prach IDV 13 zaručuje bezpečnú prácu a dodržiavanie čistiacich štandardov aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vyznačuje sa robustnou a stabilnou konštrukciou, nádržou z pozinkovanej ocele, čím spĺňa predpoklady pre nasadenie v extrémnych podmienkach. Umožňuje vysávanie tak jemného prachu, ako aj pevných materiálov ako napríklad špony.

Priemyselný vysávač na prach Columbus IDV 20

Priemyselný vysávač na prach IDV 20 zaručuje bezpečnú prácu a dodržiavanie čistiacich štandardov aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vyznačuje sa robustnou a stabilnou konštrukciou, nádržou z pozinkovanej ocele, čím spĺňa predpoklady pre nasadenie v extrémnych podmienkach. Umožňuje vysávanie tak jemného prachu, ako aj pevných materiálov ako napríklad špony.

Priemyselný vysávač na vodu - Columbus IWV 80

Priemyselný vysávač na vodu IWV 80 zaručuje bezpečnú prácu a dodržiavanie čistiacich štandardov aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vyznačuje sa robustnou a stabilnou konštrukciou, nádržou z pozinkovanej ocele, čím spĺňa predpoklady pre nasadenie v extrémnych podmienkach.

Priemyselný vysávač na vodu - Columbus IWV 40 / 100

Priemyselný vysávač na vodu IWV 40 / 100 zaručuje bezpečnú prácu a dodržiavanie čistiacich štandardov aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vyznačuje sa robustnou a stabilnou konštrukciou, nádržou z pozinkovanej ocele, čím spĺňa predpoklady pre nasadenie v extrémnych podmienkach.

Priemyselný vysávač na prach - Columbus IDV 60

Priemyselný vysávač na prach IDV 60 zaručuje bezpečnú prácu a dodržiavanie čistiacich štandardov aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vyznačuje sa robustnou a stabilnou konštrukciou, nádržou z pozinkovanej ocele, čím spĺňa predpoklady pre nasadenie v extrémnych podmienkach. Umožňuje vysávanie tak jemného prachu, ako aj pevných materiálov ako napríklad špony.

Priemyselný vysávač na prach - Columbus IDV 60 Eco

Priemyselný vysávač na prach IDV 60 Eco zaručuje bezpečnú prácu a dodržiavanie čistiacich štandardov aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vyznačuje sa robustnou a stabilnou konštrukciou, nádržou z pozinkovanej ocele, čím spĺňa predpoklady pre nasadenie v extrémnych podmienkach. Umožňuje vysávanie tak jemného prachu, ako aj pevných materiálov ako napríklad špony.

Priemyselný vysávač na prach - Columbus IDV 100

Priemyselný vysávač na prach IDV 100 zaručuje bezpečnú prácu a dodržiavanie čistiacich štandardov aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vyznačuje sa robustnou a stabilnou konštrukciou, nádržou z pozinkovanej ocele, čím spĺňa predpoklady pre nasadenie v extrémnych podmienkach. Umožňuje vysávanie tak jemného prachu, ako aj pevných materiálov ako napríklad špony.

 
columbus eastmop tana vermop