interlux

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok a záručné podmienky

Pri reklamácii postupujte nasledujúcim spôsobom. Opíšte zistený druh závady na poškodenom tovare, popis doplňte číslom faktúry a zašlite na našu e-mailovú adresu. Tovar zabaľte a pošlite na našu adresu.

Na väčšinu tovaru sa vzťahuje výrobcom stanovená záručná lehota 12 mesiacov . Plynúť začína dňom prevzatia tovaru. V tomto čase budú všetky výrobné chyby, nedostatky a závady odstránené bezplatne. Čas, od kedy začína plynúť záručná doba, zistíte na doklade o kúpe (faktúra, dodací list, preberací protokol, atď). Tento doklad si prosím dôkladne uschovajte.


Dodacie a platobné podmienky

Nakupovať môžu od nás všetky organizácie s platným IČO a DIČ.

Tovar, ktorý ste si u nás objednali, Vám bude doručený do siedmich pracovných dní. Ak tovar náhodou nie je na sklade, bude odoslaný ihneď po obdržaní od našich dodávateľov.

Objednávku zasielame v závislosti od jej rozsahu prostredníctvom slovenskej pošty alebo kuriérskou spoločnosťou. Balné, poštovné, resp. expedičný poplatok činia 6,00- € bez DPH. V prípade rozsiahlejšej objednávky Vás budeme kontaktovať.

Tovar je možné vyplatiť formou dobierky pri prevzatí od kuriéra alebo bankovým prevodom. Ak si zvolíte ako sbôsob platby bankový prevod, po spracovaní Vašej objednávky Vám následne bude na mail zaslaná predfaktúra. Tovar s originálom vyúčtovacej faktúry Vám bude odoslaný po pripísaní celkovej faktúrovanej čiastky na náš firemný účet. Ako variabilný symbol prosím uveďte číslo predfaktúry. 

Tovar je možné prevzať si aj osobne po dohode priamo na našej prevádzke:
Jelenecká 66, 951 01 Nitrianske Hrnčiarovce
Ako spôsob platby akceptujeme iba vopred vykonanú úhradu formou predfaktúry. O možnosti vyzdvihnutia tovaru Vás budeme informovať ihneď po pripísaní celkovej sumy Vašej objednávky na náš firemný účet.

V prípade nejasností nás kedykoľvek kontaktujte na adrese:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
alebo na tel. čísle 037 / 652 77 87 v pondelok až piatok v čase od 8.00 do 16.00.

Zaväzujeme sa dodať správny druh a množstvo tovaru na základe objednávky zákazníka v dohodnutej cene a adekvátne zabalený, odoslať tovar v najkratšej možnej lehote, vystaviť a priložiť faktúru.

 
columbus eastmop tana vermop