interlux
b) Zametače Columbus

Zametač Columbus K 80 / 40

Ručný zametací stroj K 80 / 40 je určený na zametanie menších plôch. Zametač možno pohodlne tlačiť pred sebou, čím sa uvádzajú do pohybu zametacie valce a postranné kefy.

Zametač Columbus KS 51 BM 45

Zametač KS 51 BM 45 s kráčajúcou obsluhou je určený na zametanie stredne veľkých plôch. Táto motorizovaná verzia zametača s batériovým pohonom je vybavená aj zariadením na odsávanie prachu a elektrickým odklepávaním filtra.

Zametač Columbus KS 71 VM 60 M

Zametač KS 71 VM 60 M s kráčajúcou obsluhou je určený na zametanie stredne veľkých až väčších plôch. Táto motorizovaná verzia zametača s benzínovým motorom Honda je vybavená aj zariadením na odsávanie prachu a elektrickým odklepávaním filtra.

Zametač Columbus AKS 70 BM 62

Zametací stroj so sediacou obsluhou v prevedení s batériovým pohonom. Zametací agregát spolu s odsávaním zaručuje odsávanie aj najjemnejších nečistôt a prachu. S bočnými kefami sa dostane aj na ťažko prístupné miesta. Je vybavený elektrickým čistením filtra. Má robustný rám zhotovený z materiálu odolného voči korózii. S jednoduchou a pohodlnou obsluhou je ideálny na zametanie stredných až veľkých tak vonkajších ako aj vnútorných plôch.

Zametač Columbus AKS 70 VM 62

Zametací stroj so sediacou obsluhou v prevedení s benzínovým motorom Honda. Zametací agregát spolu s odsávaním zaručuje odsávanie aj najjemnejších nečistôt a prachu. Bočné kefy na oboch stranách vymetajú prach a nečistoty aj na ťažko prístupných miestach. Je vybavený elektrickým čistením filtra. Má robustný rám zhotovený z materiálu odolného voči korózii. S jednoduchou a pohodlnou obsluhou je ideálny na zametanie stredných až veľkých tak vonkajších ako aj vnútorných plôch.

 
columbus eastmop tana vermop